Beton Silim ve Parlatma

20.3.2020
Beton Silim ve Parlatma
Zemin Restorasyonu ve Renovasyonu
Türkiye’nin 10 yıl önce tanıştığı beton silim ve parlatma uygulaması her geçen gün yaygınlaşmaya devam ediyor. Ülkemizde bu uygulamaya yatırım yapan büyük firmadan biri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Beton silim ve parlatma uygulaması çevre dostu olması ile fabrika, otopark, alış veriş merkezleri, endüstriyel zemin betonları, üretim tesisleri, gıda fabrikaları, depo, ev ve ofis gibi yerlerde en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer alır.
 
Dünyada gelişmiş ve gelişmekte olan ve zemin teknolojisine açık olan tüm ülkelerde yıllardır tercih edilen ancak Türkiye’nin yakın zamanda tanıştığı beton parlatma uygulaması her geçen gün yeni hizmet sunumları ile gelişiyor.
10 yıldan fazla bir süredir inşaat sektöründe endüstriyel ve dekoratif zemin uygulama ve kaplamaları ile hizmet veren firmamız, Beton Silim ve Parlatma Uygulaması için gerekli olan tüm ekip ve ekipman yatırımını tamamlayarak bu uygulamada hizmet veren ilk firmalar arasında yerini aldı.
 
Türkiye’nin yakın bir tarihte tanıştığı uygulamaya kendi bilgi, birikim ve tecrübelerini katan firmamız, ülkemizin lider firmalarına verdiği başarılı beton parlatma hizmeti ile uygulamaya olan talebin artırılmasına da katkı sağlamıştır.
Birçok firmaya otopark, fabrika, üretim tesisi gibi endüstriyel zeminlerde danışmanlık yaparak doğru zemin uygulamasına yönlendirme çalışmalarını gayret ve özveri ile sürdürmüştür.

Firmamız Ülkemizin Otokar, Yapı Kredi, Henkel gibi güçlü özel sektör firmaları ile Kızılay, İstaç, İBB Enerji A.Ş, gibi resmi kurumlarına da beton silim ve parlatma uygulaması hizmeti sağlamıştır.

Beton silim ve parlatma uygulaması ile firmaların cep yükünün azaltmasının yanında binalarında yükünün azaltılması sağlanmaktadır.
Bu uygulama bir yüzey kaplama yöntemi değildir ve alternatif zemin kaplama uygulamaları ile kıyaslandığında çok daha uzun ömürlüdür. Beton parlatma uygulaması, zemin betonu yüzeyinin farklı elmas aşamaları ile aşındırılarak yüzeyde parlak ve pürüzsüz bir görünüm oluşturulmasıdır.
 
Beton silim ve parlatma çevre dostu, hiçbir şekilde sağlığa zararlı ürünler içermeyen, binalara yük getirmeyen ve tecrübeye sahip personel tarafından uygulaman bir zemin teknolojisidir.
Firmamız Türkiye’de henüz yeni olan ve her geçen gün yaygınlaşan beton silim ve parlatma uygulamalarında dünyada gelişen teknolojinin son ürünlerini kullanarak lider konuma sahip olmayı hedeflemektedir.
 
İrşadi DAL


Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Gönderiliyor...

HIZLI TEKLİF AL

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.