Kuvars Agregalı Zemin Kaplama

Kuvars agregalı zemin kaplama hafif orta ve ağır araç trafiğinin olduğu alanlarda ve UV'ye açık ortamlarda, yapışma gücü yüksek, nem toleransı yüksek, antibakteriyel, hijyenik ve optimum aşınma dayanımı ile tercih edilen kaplama sistemleridir. Sararma, renk değişimi gibi diğer kaplama türlerinde yaşanan olumsuzluklar meydana gelmez.

Islak zemine uygulandığında mükemmel kayma direncine sahip olur. Yüksek mekanik, kimyasal dirence sahip bir üründür. Farklı farklı agregaların kullanımıyla farklı algılar yaratabilmektedir. Zemin kaplama esnasında, derz kullanılmadığından dolayı uygulandığı noktalarda bir bütünlük söz konusudur. Bundan dolayı da; hastanelerde, havalimanlarında ve alışveriş merkezlerinde daha çok tercih edilmektedir. Sürekli yapısından dolayı da genişlik katmaktadır. 

Uygulama Alanları: - Fabrikalar Zemin Kaplamaları,  Otopark Zemin Kaplamaları, Mağaza Zemin Kapalamaları, Hastane Zemin Kaplamaları, Süt ve süt üretim tesisleri zeminleri  gibi bir çok endüstriyel alanda rahatlıkla kullanılabilir.

 

Katalog İndir

Katalog İndir Genel Katalog Beton Parlatma

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Gönderiliyor...

HIZLI TEKLİF AL

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.