Dalzemin İnşaat

 2000 yılından bu yana inşaat sektöründe beton uygulamaları üzerine faaliyetlerini taşeron olarak sürdüren kadromuz, 2010 yılında Endüstriyel Zemin Kaplama Uygulamaları üzerine faaliyetlerini geliştirerek, 2012 yılında ‘’ Dalzemin İnşaat “ kurumsal ünvanına şahıs firması olarak kavuşmuştur. Zaman içerisinde aynı alanda başarılı bir grafik sergileyerek büyüme göstermiş ve 2017 yılı itibariyle limited şirketine dönüşerek ‘’ Dalzemin İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ‘’ ünvanını almıştır. 

Sektördeki amacımız, müşterilerimize ihtiyaca ve kullanım amacına uygun sistemler önererek, alternatif çözümler sunmak, hizmet alanı içindeki kalite anlayışını daima ileriye taşımaktır. Bu amaçla ilerlediğimiz yolda bünyemizdeki en son teknolojik makine donanımımız ve uzman uygulama ekiplerimizle Türkiye genelinde elde ettiğimiz birçok marka firmanın tercihleri arasına girme başarımızı sürdürmektir.

Firmamız ;  Basf , Köster ve Fox uzman uygulayıcı bayisidir.

Hakkımızda

Misyonumuz

Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hak edersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız. Endüstriyel zeminler sektörünün genel niteliğinin gelişimi için, şirketimiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir. Ancak mükemmeliyetçiliğe inanan firmamız tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır.

Vizyonumuz

Programlama düzeni ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmetlerinde farklılık yaratarak büyümek ve en üst sıralarda yer alan global bir marka olmak.

Hedef Odaklı Yaklaşım

Hedef Odaklı Yaklaşım

Hedef odaklı yaklaşım, Firma Hedefi, müşterilerin amaç ve beklentisi.

Çözüm Odaklı Düşünce

Çözüm Odaklı Düşünce

Çözüm odaklı düşünce, Uygun ürün ve uygun çözüm sunumu.

Geniş Hizmet Ağları

Geniş Hizmet Ağları

Geniş hizmet ağı, Endüstriyel zemin konusunda her türlü teknik ve teorik bilgi desteği.

Eğitim ve İstatistiki veri

Eğitim ve İstatistiki veri

Kaliteli uygulama , Son teknolojiye sahip makine parkuru.


Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Gönderiliyor...

HIZLI TEKLİF AL

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.