Poliüretan Beton Kaplama

Poliüretan beton kaplama ;  yüksek performansta,  düzgün yüzeyi olan poliüretan beton kaplamaya denilmektedir.  Bu zemin kaplama türü,  poliüretan esaslı reçinelerin kimyasallarla ve özel katkılarıyla değiştirerek elde edilmektedir. Performans zemin kaplama ;  ıslak, kuru ortamlar için özel üretilmiştir.  Bu nedenle de;  kaymaz yüzeyli,  üstün kimyasal solvent dayanımlı bir zemin kaplama türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Estetik görüntüyü bozmamak kaydıyla,  hafif pürüzlü yüzeyle,  solvent ve kimyasal dayanımlı 5-10 mm kalınlıkta uygulanmaktadır.

Poliüretan beton kaplama ;  üç farklı kalınlık alternatifi,  birbirinden farklı yüzey tasarımı sayesinde;  orta ve ağır trafik,  kimyasal yük altındaki,  kaymayan,  uzun ömürlü kaplama ihtiyacı bulunan gıda,  ilaç,  kimya endüstrisinde,  laboratuvarlarda,  endüstri tesislerinde,  imalat alanlarında  kullanılması uygun olduğu söylenebilir.  Performams zemin kaplama,  nemli zeminler için uygundur kullanımı.  Solventsiz, kokusuz bir kaplama türüdür.  Ayrıca yüksek mekanik özelliklere de sahiptir.  Bundan dolayı da noktasal darbelere dayanıklı olarak üretilmiştir.  Darbeler karşısında oldukça dayanıklı olan ucrete sıfır emici bir özelliğe sahiptir. Zemine uygulanmadan önce,  zemin yapısına,  kalitesine ve uygunluğuna bakılmalıdır.  Performans kaplama,  uygulanırken;  ortamın sıcaklığının 10 derece altında ya da 30 derece üzerinde olmamasına özen gösterilmelidir.

 

Katalog İndir

Katalog İndir Genel Katalog Beton Parlatma

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

Tüm Çerezleri Kabul Et

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız.
Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Gönderiliyor...

HIZLI TEKLİF AL

Lütfen aşağıda istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip gönderiniz.